Komoda 02, dub sonoma–dub tmavý

Komodu Notti 02 nabízíme z lamina o síle mm v dezénu dub sonoma-dub sonoma-dub tmavý. Komoda se 2 zásuvkami a 2 skříňkami dodá příjemnou atmosféru... více informací »
Komoda  02
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Notti 02 nabízíme z lamina o síle mm v dezénu dub sonoma-dub sonoma-dub tmavý. Komoda se 2 zásuvkami a 2 skříňkami dodá příjemnou atmosféru...

Komodu Notti 02 nabízíme z lamina o síle mm v dezénu dub sonoma-dub sonoma-dub tmavý. Komoda se 2 zásuvkami a 2 skříňkami dodá příjemnou atmosféru vašemu obývacímu pokoji. Uvnitř každé skříňky naleznete poličku. Úchytky dvířek a zásuvek jsou vyrobeny z tvrzeného PVC materiálu. Komoda je součástí kolekce Notti. Dodáváme v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / dvířka / ozdobný lem. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kolekce Notti

Tento akční produkt Komoda 02, dub sonoma--dub tmavý od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit v naší nabídce se slevou! Akční cena od 3 199 Kč.