Komoda 3

Elegantní komoda s plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody naleznete na obr. v... více informací »
Komoda  3
7 645 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní komoda s plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody naleznete na obr. v...

Elegantní komoda s plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody naleznete na obr. v galerii. Produkty s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Dekor borovice
Zcela unikátní produkt můžete najít právě teď na stránkách v kategorii komody. Podívejte se na zlevněné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Komoda 3 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás za výhodnou cenu! Akční cena již od 7 645 Kč.