Komoda 4,

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější... více informací »
Komoda  4
Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější...

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je také mnohem pevnější a odolnější vůči poškození. Kolekce sektorového nábytku Comedor je právě v tomto rustikálním provedení a skvěle ji umístíte nejen do vašeho domova, ale třeba také na chatu. Komoda vyrobená z lamina s ABS hranami je v dezénu dřeva dub lefkas. Pro uložení všeho potřebného máte k dispozici 2 postranní skříňky a4 zásuvky. Jejich čela jsou opatřena kovovými úchyty. Použitý materiál je o síle 16 a 32 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: dub lefkas lamino Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Comedor níže – viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hloubka 44
Často hledaný výrobek lze sehnat prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice komody! Nyní si můžete koupit další výrobky z naší kategorie za akční cenu. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Komoda 4, od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách nyní opravdu levně! Akční ceny od 7 750 Kč.