Komoda 4D kalvados

Moderní komodu WOM 4D se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu kalvados. Každý vniřní prostor komody na kolečkách rozděluje... více informací »
Komoda  4D kalvados
3 240 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komodu WOM 4D se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu kalvados. Každý vniřní prostor komody na kolečkách rozděluje...

Moderní komodu WOM 4D se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu kalvados. Každý vniřní prostor komody na kolečkách rozděluje polička. Univerzální vzhled naplní očekávání všech, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti a elegance. Praktický a snadno udržovatelný nábytek kolekce Wom, který bude zdobit interiér vaší ložnice, obývacího pokoje nebo dětského pokoje či kanceláře, nabízíme i v dalších dezénech (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor calvados
Celková hloubka 44,8 cm Tento unikátní kousek Komoda 4D kalvados pořídíte aktuálně tu na stránkách zařazený v sekci komody. Vyhledejte si další produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Máme toho více, podívejte se taky na další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající zboží. za extra cenu. Nové kousky každý den.

Tento vynikající produkt Komoda 4D kalvados od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. můžete získat zrovna dneska trvale výhodně! Zrovna teď v akci za 3 240 Kč.