Komoda 4S

Zásuvková komoda Jagger 4S v dezénu dub monastery / černá. Komodu se 4 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a... více informací »
Komoda  4S
3 628 Kč
Ověřit dostupnost
Zásuvková komoda Jagger 4S v dezénu dub monastery / černá. Komodu se 4 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a...

Zásuvková komoda Jagger 4S v dezénu dub monastery / černá. Komodu se 4 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a 16mm (korpusy, čela zásuvek a dvířek). Pojezdy zásuvek jsou kuličkové. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. Dodáváme v demontu. S jednotlivými prvky z kolekce Jagger si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu a ložnici (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 91,5 Tento zlevněný produkt Komoda 4S máte možnost pořídit v pohodě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice komody! Nyní můžete získat ještě podobné kousky ve zmíněné rubrice za extra cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Komoda 4S od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte teď za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 3 628 Kč.