Komoda BRANDSON 2d4s

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou... více informací »
Komoda BRANDSON 2d4s
6 214 Kč
Ověřit dostupnost
Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou...

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou z LDTD tl.16 mm a MDF rám. Horní deska je vyrobena z LDTD tl. 16 mm, hrana ABS. Nábytek v kolekci BRANDSON dodáváme v barevném dezénu bílá.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál MDF
Exkluzivní produkt lze získat bezstarostně tady a teď na našem webu v populární kategorii komody. Získejte oblíbené produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává skvělé výrobky

Oblíbený a akční produkt Komoda BRANDSON 2d4s od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za akční cenu. V akci od 6 214 Kč.