Komoda do obývacího pokoje Rain – /

Šířka 144,7 cm, hloubka 37 cm, výška 86 cm. Komoda do obývacího pokoje v módním provedení bílá / dub lancelot. Komoda se čtyřmi otevřenými... více informací »
Komoda do obývacího pokoje Rain - /
Značka: Donna Shop
2 759 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 144,7 cm, hloubka 37 cm, výška 86 cm. Komoda do obývacího pokoje v módním provedení bílá / dub lancelot. Komoda se čtyřmi otevřenými...

Šířka 144,7 cm, hloubka 37 cm, výška 86 cm. Komoda do obývacího pokoje v módním provedení bílá / dub lancelot. Komoda se čtyřmi otevřenými poličkami, dvířky a zásuvkou. V nabídce také obývací stěna ve stejném designu.

Typ kombinované
Materiál lamino
Barva bílá
Počet dvířek 2 dvířka
Dekor dub lancelot
Šířka 144,7 cmHodně prodávaný produkt Komoda do obývacího pokoje Rain – / lze získat právě teď na webu v kategorii komody. Nyní najdete další kusy z této populární kategorie ve výhodné akci! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od dodavatele Donna Shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Donna Shop pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky.

Tento zlevněný produkt Komoda do obývacího pokoje Rain - / od značky s dobrým jménem Donna Shop k dostání právě teď v nabídce za výhodné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 2 759 Kč.