Komoda GR2

Komodu Gray GR2 s dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli... více informací »
Komoda  GR2
5 864 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Gray GR2 s dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli...

Komodu Gray GR2 s dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 90
Kvalitní a velmi žádaný kus Komoda GR2 naleznete jednoduše na webu zařazený v sekci komody. Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této populární kategorie v bezva akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Komoda GR2 od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete nakoupit aktuálně za outletovou cenu. V akci od 5 864 Kč.