Komoda K2D3S

Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je... více informací »
Komoda  K2D3S
7 116 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je...

Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s lakovanými dvířky se hodí do moderních i tradičních pokojů. Dodáváme v demontu. Kolekce nábytku Brillo snoubí moderní design s praktickým využitím nábytku v domácnosti. Design je inspirovaný Skandinávií, dřevěné nožky s dřevěnými úchytkami vnáší do kolekce nádech retro stylu, který slaví velký návrat. Prohlédněte si i další části systému Brillo a vybavte si obývací pokoj podle svých představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-šedá
Materiál Lamino Nejprodávanější produkt lze nakoupit bezstarostně na našich stránkách zařazený v kategorii komody. Nyní můžete koupit parádní kousky z této známé kategorie za báječnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Komoda K2D3S od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit právě nyní za výprodejovou cenu! Akční cena již od 7 116 Kč.