Komoda K3D

Bydlete moderně a útulně Komoda K3D z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice... více informací »
Komoda  K3D
3 757 Kč
Ověřit dostupnost
Bydlete moderně a útulně Komoda K3D z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice...

Bydlete moderně a útulně Komoda K3D z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje reálné dřevo. Moderní dekory dub lefkas tmavý a v kombinaci s šedým dekorem smooth gray zajistí, že se váš byt stane útulným a hřejivým domovem. Mnoho prostoru a kvalitní provedení Komoda je vybavená 2 skříňkami, které kryjí 3 plná dvířka, a které hravě pojmou spoustu věcí, které potřebujete uskladnit. Dodáváme v demontu. Kolik prostoru komoda zabere? Tato krásná komoda vám zabere na šířku 130 cm, do hloubky 43 cm a na výšku 80 cm. Dvířkovou komodou to nekončí Komoda K3D je jedním z prvků kolekce Montana. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo ložnici přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Montana
Typ komody S dvířky
Kvalitní a žádaný výrobek Komoda K3D jde pořídit taky u nás umístěný v sekci komody. Získejte ještě podobné produkty z této známé sekce za super cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento velmi žádaný produkt Komoda K3D od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás opravdu levně! Ceny již od 3 757 Kč.