Komoda K3SP

Šedá komoda z luxusní kolekce nábytku Provence, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie.... více informací »
Komoda  K3SP
5 580 Kč
Ověřit dostupnost
Šedá komoda z luxusní kolekce nábytku Provence, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie....

Šedá komoda z luxusní kolekce nábytku Provence, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Komoda K3SP disponuje 3 zásuvkami a 2 skříňkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Komoda K3SP je jedním z prvků kolekce Provence v šedé barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Typ komody Kombinované Oblíbený a akční produkt Komoda K3SP získáte rovněž tu na našich stránkách umístěný v sekci komody. Nyní získáte akční produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce kvalitní produkty

Ve slevě výrobek Komoda K3SP od populární značky FORLIVING s.r.o. seženete tady teď téměř zdarma. Právě teď jen za 5 580 Kč.