Komoda KM-4

Komoda je vyrobená z lamina v kombinaci s lakovaným laminem a hrany mají ABS. Komoda má 4 zásuvky a 2 skříňky po stranách.... více informací »
Komoda  KM-4
3 487 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda je vyrobená z lamina v kombinaci s lakovaným laminem a hrany mají ABS. Komoda má 4 zásuvky a 2 skříňky po stranách....

Komoda je vyrobená z lamina v kombinaci s lakovaným laminem a hrany mají ABS. Komoda má 4 zásuvky a 2 skříňky po stranách. Dodáváme v demontu v dezénu bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino Tento oblíbený produkt je k dispozici lehce tady na našich stránkách zařazený v sekci komody. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. prodává kvalitní zboží. za báječnou cenu! To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek Komoda KM-4 od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady a teď právě za super cenu. Akční ceny již od 3 487 Kč.