Komoda MALTA 1D4S

Kombinovanou komodu Malta 1D4S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Úložné prostory naleznete ve 4 zásuvkách a v polici za... více informací »
Komoda MALTA 1D4S
5 419 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Malta 1D4S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Úložné prostory naleznete ve 4 zásuvkách a v polici za...

Kombinovanou komodu Malta 1D4S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Úložné prostory naleznete ve 4 zásuvkách a v polici za dvířky. Potřebujete nábytek do obývacího pokoje či jídelny v tradičním stylu? Kolekce Malta rozhodně stojí za zvážení. Dodáváme v demontu. Bílý nábytek ze stylové kolekce Malta bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji vymalovaném výraznějšími barvami. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky plastové. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Přední lišty jsou z MDF o síle 25mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF
Výška 91

Tento exkluzivní výrobek Komoda MALTA 1D4S od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní opravdu levně! Akční ceny již od 5 419 Kč.