Komoda MOBIUS 3S modrá

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany... více informací »
Komoda MOBIUS 3S modrá
4 718 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany...

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní komoda se 3 šuplíky s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva světle modrá-Modrá
Materiál Lamino
Super produkt Komoda MOBIUS 3S modrá jde nakoupit přímo na stránkách ve známé rubrice komody! Nyní můžete najít ostatní výrobky ve zmiňované rubrice z pohodlí domova.

Tento skvělý kus Komoda MOBIUS 3S modrá od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít u nás právě za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 4 718 Kč.