Komoda Rea Lary S4/

Komodu Rea Lary S4/110 se 2 posuvnými dvířky nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří... více informací »
Komoda Rea Lary S4/
Komodu Rea Lary S4/110 se 2 posuvnými dvířky nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří...

Komodu Rea Lary S4/110 se 2 posuvnými dvířky nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř komody na plastových nožičkách stříbrného odstínu naleznete 4 poličky. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 40 cm – výška 110 cm – výška nožiček 2 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody S dvířky
Výška 110
Velmi žádaný produkt Komoda Rea Lary S4/ jde získat lehce tu na webu ve známé rubrice komody. Nyní si můžete vybrat další produkty z této populární sekce v akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává kvalitní produkty.

Tento nejprodávanější produkt Komoda Rea Lary S4/ od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě teď ve slevě! Akční ceny od 4 683 Kč.