Komoda Rea Ottawa UP2

Komoda Rea Ottawa UP2 se 4 zásuvkami. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP2
Komoda Rea Ottawa UP2 se 4 zásuvkami. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních...

Komoda Rea Ottawa UP2 se 4 zásuvkami. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové
Šířka komody 87,0 cm-51 – 100 cm-87,0 cm-51 – 100 cm
Tento nejprodávanější výrobek můžete koupit taky tady a teď na našem webu v rubrice komody. Nyní si můžete koupit ještě ostatní zboží z této rubriky za super cenu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dodává kvalitní produkty

Tento levný produkt Komoda Rea Ottawa UP2 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady teď právě opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 4 992 Kč.