Komoda Rea Ottawa UP4

Komoda Rea Ottawa UP4 se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP4
7 841 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Rea Ottawa UP4 se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS...

Komoda Rea Ottawa UP4 se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Šířka komody 174,0 cm-nad 150 cm-174,0 cm-nad 150 cm Tento skvělý výrobek Komoda Rea Ottawa UP4 lze pořídit právě nyní tady u nás v sekci komody. Nyní můžete získat akční produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci! Tato značka FORLIVING s.r.o. nabízí velmi kvalitní produkty A tady je důkaz! Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Komoda Rea Ottawa UP4 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě zde skutečně výhodně! Cena od 7 841 Kč.