Komoda s dvířky a šuplíky Ramas

Šířka 106 cm, hloubka 35 cm, výška 75 cm. Praktická policová komoda se dvěma šuplíky. Odstín švestka. Komoda vhodná do každé místnosti.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Donna Shop
2 049 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 106 cm, hloubka 35 cm, výška 75 cm. Praktická policová komoda se dvěma šuplíky. Odstín švestka. Komoda vhodná do každé místnosti....

Šířka 106 cm, hloubka 35 cm, výška 75 cm. Praktická policová komoda se dvěma šuplíky. Odstín švestka. Komoda vhodná do každé místnosti. Pečlivě zabalená, skladem čeká na cestu do nového domova.

Typ kombinované
Materiál lamino
Počet dvířek 3 dvířka
Výška 75 cm
Dekor švestka
Šířka 106 cmAkční a ve slevě výrobek Komoda s dvířky a šuplíky máte možnost nakoupit bez obtíží tady na našem webu umístěný v rubrice komody! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. Oblíbený dodavatel Donna Shop dlouhodobě vyrábí top produkty. Přesvědčte se. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kousky od výrobce Donna Shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Komoda s dvířky a šuplíky Ramas od top výrobce Donna Shop získáte u nás nyní ve výprodejové akci! Teď v akci 2 049 Kč.