Komoda se šuplíky a dvířky Greel

Šířka 135 cm, výška 91 cm, hloubka 42 cm. Komoda se čtyřmi šuplíky a dvěma dvířky s policemi uvnitř. Komoda je vyrobena v dekoru dub san... více informací »
Komoda se šuplíky a dvířky Greel
Značka: Donna Shop
4 179 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 135 cm, výška 91 cm, hloubka 42 cm. Komoda se čtyřmi šuplíky a dvěma dvířky s policemi uvnitř. Komoda je vyrobena v dekoru dub san...

Šířka 135 cm, výška 91 cm, hloubka 42 cm. Komoda se čtyřmi šuplíky a dvěma dvířky s policemi uvnitř. Komoda je vyrobena v dekoru dub san remo pískový v kombinaci s černým leskem. Součást kolekce Greel.

Typ policové;šuplíkové
Materiál lamino
Počet dvířek 2 dvířka
Výška 91 cm
Dekor dub san remo pískový
Šířka 135 cm Hodně prodávaný produkt Komoda se šuplíky a dvířky je dostupný přímo tady u nás v sekci komody. Nyní můžete najít ještě jiné zboží z této známé kategorie v bezva akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více kousků značky Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Komoda se šuplíky a dvířky Greel od společnosti s předním postavením na trhu Donna Shop pohodlně dostanete tady a teď právě za akční cenu. Aktuálně výhodně za 4 179 Kč.