Komoda Tentes 3T2S,

Komoda Tentes z laminované DTD v dezénu švestka. Tuto praktickou komodu se třemi plnými dvířky a dvěma zásuvkami vhodně... více informací »
Komoda Tentes 3T2S
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Tentes z laminované DTD v dezénu švestka. Tuto praktickou komodu se třemi plnými dvířky a dvěma zásuvkami vhodně...

Komoda Tentes z laminované DTD v dezénu švestka. Tuto praktickou komodu se třemi plnými dvířky a dvěma zásuvkami vhodně umístíte nejen ve vašem obývacím pokoji, studentském pokoji, ale i kanceláři. V naší nabídce naleznete tuto komodu i v dalších dezénech a rozměrech (viz související zboží níže).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hloubka 35 Hodně prodávaný produkt můžete koupit prostě tady na webu umístěný v rubrice komody. Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment.

Tento žádaný kus Komoda Tentes 3T2S, originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde teď právě za akční cenu! Právě teď jen za 2 890 Kč.