Komoda z ového masivu

Komoda - 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a... více informací »
Komoda z ového masivu
34 921 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda - 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a...

Komoda – 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 137 cm – hloubka 45 cm – výška 91 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Typ komody Kombinované
Tento neodolatelný produkt Komoda z ového masivu můžete nakoupit v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii komody! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této populární rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, mrkněte na další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout skvělé výrobky.

Tento neodolatelný výrobek Komoda z ového masivu od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde teď se slevou. Nabídka od 34 921 Kč.