Konferenční stolek 02

Konferenční stolek VIA 02 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stolek... více informací »
Konferenční stolek  02
2 853 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek VIA 02 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stolek...

Konferenční stolek VIA 02 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stolek s nástavbou využijete jak doma, tak v kanceláři. Díky tomu si můžete nábytkem VIA vybavit obýváky, pracovny či kanceláře, ale i studentský pokoj. Produkty kolekce VIA jsou vyrobené z 16 mm a 25 mm silného lamina, které je odolné. Hranění ABS navíc snižuje riziko mechanického poškození vašeho nového nábytku. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce VIA vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 56

Akční kus Konferenční stolek 02 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady nyní se slevou! Cena již od 2 853 Kč.