Konferenční stolek ALEXIS hořčicová

Jednoduchý a přitom designový konferenční stolek ALEXIS nabízíme v hořčicové barvě z plastového materiálu. Výrazná... více informací »
Konferenční stolek ALEXIS hořčicová
1 552 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý a přitom designový konferenční stolek ALEXIS nabízíme v hořčicové barvě z plastového materiálu. Výrazná...

Jednoduchý a přitom designový konferenční stolek ALEXIS nabízíme v hořčicové barvě z plastového materiálu. Výrazná hořčicová barva zvýrazní prostor a podtrhne atmosféru celého interiéru. Stolek se dá využít i jako odkládací, a díky jeho desce s vyvýšenou hranou zamezí případnému pádu předmětů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva hořčicová-Žlutá
Materiál Plast
Tento designový produkt lze zakoupit ještě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice konferenční stolky. Pořiďte si podobné zboží z této kategorie za příznivou cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Konferenční stolek ALEXIS hořčicová od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady a teď téměř zdarma! Právě teď jen za 1 552 Kč.