Konferenční stolek Alma

Velice moderní konferenční stolek Alma je vyroben v kombinaci skla a chromované oceli. Horní deska je vyrobena ze skla čiré barvy.... více informací »
Konferenční stolek Alma
Velice moderní konferenční stolek Alma je vyroben v kombinaci skla a chromované oceli. Horní deska je vyrobena ze skla čiré barvy....

Velice moderní konferenční stolek Alma je vyroben v kombinaci skla a chromované oceli. Horní deska je vyrobena ze skla čiré barvy. Kostra stolku je z chromované oceli. Stolek má praktickou odkládací poličku např. na noviny nebo časopisy. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Sklo
Tvar desky Kulaté/Oválné
Designový výrobek je k dostání právě teď u nás ve známé kategorii konferenční stolky! Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této oblíbené kategorie jednoduše online! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje kvalitní produkty

Oblíbený a kvalitní produkt Konferenční stolek Alma od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete u nás právě opravdu výhodně! Nabídky již od 943 Kč.