Konferenční stolek BARI 1S

Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek... více informací »
Konferenční stolek BARI 1S
2 525 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek...

Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek je vybeven 1 šuplíkem, který je ideální pro uložení vašich věcí a cenností. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub
Tento kvalitní a žádaný produkt Konferenční stolek BARI 1S jde sehnat právě nyní tu na webu v populární kategorii konferenční stolky! Nyní koupíte ještě další produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Konferenční stolek BARI 1S od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady nyní skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 2 525 Kč.