Konferenční stolek Lexi – bílý lesk

Šířka 40 cm, výška 40 cm, hloubka 40 cm. Menší stolek do obývacího pokoje v moderním provedení. Elegantní kombinace bílé barvy v lesku s matně... více informací »
Konferenční stolek Lexi - bílý lesk
Značka: Donna Shop
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 40 cm, výška 40 cm, hloubka 40 cm. Menší stolek do obývacího pokoje v moderním provedení. Elegantní kombinace bílé barvy v lesku s matně...

Šířka 40 cm, výška 40 cm, hloubka 40 cm. Menší stolek do obývacího pokoje v moderním provedení. Elegantní kombinace bílé barvy v lesku s matně černou. V nabídce také v černé barvě a v dekoru dub craft.

Rozkládání bez rozkládání
Barva bílá
Úložný prostor bez úložného prostoru
Lesk ano
Tvar čtverec
Šířka 40 cm
Tento diskontní produkt Konferenční stolek Lexi – bílý lesk máte možnost nakoupit již dnes tady u nás v populární sekci konferenční stolky. Vyberte si podobné kusy ve zmíněné sekci za výborné peníze. Známý dodavatel Donna Shop vám nabízí vynikající zboží Udělejte si radost! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od výrobce Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Konferenční stolek Lexi - bílý lesk originál od výrobce Donna Shop seženete zde teď opravdu výhodně! Ceny od 2 399 Kč.