Konferenční stolek ST

Konferenční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie.... více informací »
Konferenční stolek  ST
1 849 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie....

Konferenční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Stolek vyrábíme z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm. Dodáváme v demontu. Konferenční stolek je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub lefkas-borovice andersen

Tento akční a ve slevě výrobek Konferenční stolek ST originál od značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Aktuálně v akci za 1 849 Kč.