Konferenční stůl ADAM

Konferenční stůl Adam 90 nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS... více informací »
Konferenční stůl ADAM
2 997 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl Adam 90 nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS...

Konferenční stůl Adam 90 nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Netradiční stolek má praktickou odkládací poličku a vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino-MDF
Oblíbený produkt Konferenční stůl ADAM máte možnost pořídit rovnou na webu umístěný v kategorii konferenční stolky! Nyní můžete najít parádní produkty z této sekce za super peníze. Značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Konferenční stůl ADAM od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. najdete tady teď za akční cenu! Ceny od 2 997 Kč.