Kontejner CRO-09

Kontejner Cross 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete v zásuvce a za plnými dvířky. Kontejner na... více informací »
Kontejner  CRO-09
2 648 Kč
Ověřit dostupnost
Kontejner Cross 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete v zásuvce a za plnými dvířky. Kontejner na...

Kontejner Cross 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete v zásuvce a za plnými dvířky. Kontejner na plastových 5 cm vysokých kolečkách vám usnadní manipulaci. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 61
Oblíbený a kvalitní produkt lze nakoupit bezstarostně tu na našich stránkách umístěný v sekci kancelářské stoly! Vyberte si akční produkty z této populární sekce v akci. To není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Kontejner CRO-09 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady a teď právě ve slevě. Teď za akční cenu 2 648 Kč.