Koupelnová skříňka Killy

Šířka 40 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Policová skříňka do koupelny s košem na prádlo. Model Killy je vysoká skříňka, která poskytne... více informací »
Koupelnová skříňka  Killy
Značka: Donna Shop
2 889 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 40 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Policová skříňka do koupelny s košem na prádlo. Model Killy je vysoká skříňka, která poskytne...

Šířka 40 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Policová skříňka do koupelny s košem na prádlo. Model Killy je vysoká skříňka, která poskytne dostatek úložného prostoru.

Typ vysoké
Počet dvířek 2 dvířka
Orientace pravostranné
Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem
Šířka 40 cm
Výška 175 cmOblíbený produkt Koupelnová skříňka Killy lze nakoupit taky tu na stránkách v sekci koupelnový nábytek. Nyní získáte ještě další produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Donna Shop má ve stále nabídkce vynikající zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní výrobek Koupelnová skříňka Killy s osvědčenou značkou Donna Shop jednoduše pořídíte právě zde skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 889 Kč.