Koupelnová skříňka vysoká Jull

Šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Vysoká skříň do koupelny úzká. Možnost zvolit z barevných variant a dřevěných dekorů. Typ... více informací »
Koupelnová skříňka vysoká Jull
Značka: Donna Shop
2 229 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Vysoká skříň do koupelny úzká. Možnost zvolit z barevných variant a dřevěných dekorů. Typ...

Šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Vysoká skříň do koupelny úzká. Možnost zvolit z barevných variant a dřevěných dekorů.

Typ úzké;vysoké
Materiál lamino
Počet dvířek 3 dvířka
Orientace levostranné;pravostranné
Ozdobný pásek bez pásku
Šířka 30 cmTento skvělý výrobek lze koupit v pohodě na našem webu ve známé sekci koupelnový nábytek! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této rubriky za výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Donna Shop pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Výjimečný a žádaný výrobek Koupelnová skříňka vysoká Jull od známého výrobce Donna Shop jednoduše můžete sehnat u nás právě se slevou. Teď za akční cenu 2 229 Kč.