Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy, 600x800mm

Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60x80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo... více informací »
Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy
4 248 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60x80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo...

Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60×80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit horizontálně i vertikálně (viz obrázek v galerii). Světelné diody LED ušetří až 85% energie ve srovnání s běžnými žárovkami, vydrží mnohonásobně déle a neobsahují rtuť. Technologie LED vám domů přinese úplně nové světlo, ušetříte za elektřinu a pomůžete přírodě. Koupelnová LED zrcadla se vyznačují zejména výbornou svítivostí. Zrcadlo je navrženo zejména pro moderní koupelnové interiéry, a proto zvoleným barevným podáním světla je „cool white”, poskytující výrazné bílé osvětlení. Připojení 220-240V. Ochrana IP 44. Lumen 810, spotřeba-výkon 6,48W, teplota chromatičnosti 6000k-6500k. Zapojení do el. rozvodu a zapínání přes vypínač světel v místnosti. Dodáváme bez vypínače.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry (cm) 69 x 8 x 89cm
Hmotnost 12,8 kg
Tento unikátní produkt Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy, dostanete pohodlně tu v sekci koupelnová zrcadla. Pořiďte si akční kousky z této populární rubriky za výhodné peníze! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný výrobek Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy, 600x800mm originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě teď opravdu levně. Aktuálně v akci za 4 248 Kč.