Kovaný noční stolek s poličkou VALENCIA 0468

Netradiční noční stolek se dřevem z industriální, loftové, designové kolekce VALENCIA. Ručně kovaný noční stolek nabízíme v... více informací »
Kovaný noční stolek s poličkou VALENCIA 0468
6 744 Kč
Ověřit dostupnost
Netradiční noční stolek se dřevem z industriální, loftové, designové kolekce VALENCIA. Ručně kovaný noční stolek nabízíme v...

Netradiční noční stolek se dřevem z industriální, loftové, designové kolekce VALENCIA. Ručně kovaný noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s postelí či kanapem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit polonebesy, komodou, stojací lampou či TV stolkem. Noční stolek dodáváme bez zobrazené dekorace a již smontovaný. Rozměry: – šířka 50 cm – výška 52 cm – hloubka 33 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 52
Hloubka 33 Výjimečný a žádaný produkt je k získání bez obtíží tu zařazený v rubrice noční stolky. Nyní si můžete koupit vyjímečné zboží z této populární rubriky za super cenu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment. A to ještě není vše!

Tento akční a ve slevě výrobek Kovaný noční stolek s poličkou VALENCIA 0468 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě nyní ve výprodejové akci! Akční cena od 6 744 Kč.