Kovaný noční stolek se sklem MALAGA 0409B

Romantický noční stolek MALAGA s ručně kovanými detaily v kombinaci se skleněnou odkládací plochou. Elegantní noční stolek... více informací »
Kovaný noční stolek se sklem MALAGA 0409B
4 965 Kč
Ověřit dostupnost
Romantický noční stolek MALAGA s ručně kovanými detaily v kombinaci se skleněnou odkládací plochou. Elegantní noční stolek...

Romantický noční stolek MALAGA s ručně kovanými detaily v kombinaci se skleněnou odkládací plochou. Elegantní noční stolek nabízíme v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s unikátní postelí nebo kanapem, pokoj můžete dále doladit pohovkou či toaletkou ze stejné kolekce. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 53 cm – výška 69 cm – hloubka 36 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Sklo
Výška 69
Tento akční a ve slevě kousek Kovaný noční stolek se sklem MALAGA můžete koupit bezprostředně tu na webu v populární rubrice noční stolky! Vyberte si ostatní produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává vynikající produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Oblíbený kus Kovaný noční stolek se sklem MALAGA 0409B od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách nyní ve slevě! Nabídky od 4 965 Kč.