Kovaný noční stolek se zásuvkou GRANADA 0413A

Unikátní noční stolek se zásuvkou z masivního dřeva v kombinaci s kovanou konstrukcí z kolekce GRANADA. Elegantní noční stolek... více informací »
Kovaný noční stolek se zásuvkou GRANADA 0413A
Unikátní noční stolek se zásuvkou z masivního dřeva v kombinaci s kovanou konstrukcí z kolekce GRANADA. Elegantní noční stolek...

Unikátní noční stolek se zásuvkou z masivního dřeva v kombinaci s kovanou konstrukcí z kolekce GRANADA. Elegantní noční stolek vyrábíme laserovou technologií a nabízíme jej v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s unikátní postelí ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit praktickou šatní skříní nebo stolní lampičkou. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 50 cm – výška 64 cm – hloubka 32 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 64
Hloubka 32
Tento skvělý produkt jde sehnat taky na našem webu v populární kategorii noční stolky. Získejte parádní produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci!

Tento zlevněný kus Kovaný noční stolek se zásuvkou GRANADA 0413A od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 6 639 Kč.