Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464

Kovový noční stolek ALCATRAZ se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva... více informací »
Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464
7 874 Kč
Ověřit dostupnost
Kovový noční stolek ALCATRAZ se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva...

Kovový noční stolek ALCATRAZ se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici zkombinujte s elegantní postelí ze stejné kolekce Alcatraz. Pokoj můžete dále doladit praktickou šatní skříní se zásuvkami nebo bez zásuvek. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 51 cm – výška 67 cm – hloubka 32 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 67
Hloubka 32 Žádaný produkt Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464 máte možnost nakoupit prostě tu na webu zařazený v sekci noční stolky. Nyní koupíte skvělé produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu!

Výjimečný produkt Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady teď právě ve výprodejové akci. Nabídky již od 7 874 Kč.