Křeslo Belize

Pohodlné křeslo z unikátní kolekce Belize s opěrkou hlavy pro zvýšení pohodlí při odpočinku či čtení. Můžete si vybrat ze 2... více informací »
Křeslo Belize
14 290 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné křeslo z unikátní kolekce Belize s opěrkou hlavy pro zvýšení pohodlí při odpočinku či čtení. Můžete si vybrat ze 2...

Pohodlné křeslo z unikátní kolekce Belize s opěrkou hlavy pro zvýšení pohodlí při odpočinku či čtení. Můžete si vybrat ze 2 typů boku křesla a také z několika odstínů čalounění. Sedák křesla Belize vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Křeslo Belize s kovovými nožkami, které nabízíme také v relaxační verzi, je skvělým doplňkem k sedací soupravě Belize (viz související produkty). Rozměry: – šířka 94 cm – hloubka 108 cm – výška 85-103 cm – výška sedu 46 cm – hloubka sedu 58 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 94
Výška 103
Nejprodávanější kus Křeslo Belize dostanete také tu na našem webu zařazený v sekci sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat nové zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu.

Tento vynikající produkt Křeslo Belize originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady teď v akci. Nabídka již od 14 290 Kč.