Křeslo Clarissa

Křeslo Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Křeslo je navrženo v klasickém designu a... více informací »
Křeslo Clarissa
12 640 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Křeslo je navrženo v klasickém designu a...

Křeslo Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Křeslo je navrženo v klasickém designu a je opatřeno vyššími nožkami z tvrzeného plastu, což jistě ocení majitelé podlahových topení. Bez úložného prostoru.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Šířka 99 Unikátní a žádaný produkt Křeslo Clarissa jde pořídit teď na stránkách v rubrice sedací soupravy. Najděte si ještě jiné kousky z naší rubriky jednoduše online. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dodává velmi kvalitní výrobky. Však to vidíte sami.

Tento unikátní výrobek Křeslo Clarissa od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zde levně. Nyní lze objednat jen za 12 640 Kč.