Křeslo Evier, látka patchwork N1

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto... více informací »
Křeslo Evier
6 890 Kč
Ověřit dostupnost
Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto...

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku – ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli podívat na náš ušák Evier. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a odpočinku. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat dokonalého pohodlí. Křeslo Evier má sedák vyplněný PUR pěnou a je potaženo látkou s patchwork vzorem. O jeho stabilitu se starají čtyři nožky z bukového dřeva. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem patchwork N1 nožky dřevo buk Rozměry: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Křeslo lze objednat i v dalších barevných provedeních – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk
Šířka 86Unikátní produkt Křeslo Evier, látka patchwork N1 lze sehnat již dnes tu na našem webu v oblíbené rubrice křesla. Máme pro vás skvělé zboží z této známé kategorie za akční cenu. Výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává špičkové produkty.

Nejprodávanější výrobek Křeslo Evier, látka patchwork N1 od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady za výhodnou cenu! Cena od 6 890 Kč.