Křeslo Life

Pohodlné křeslo Life nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů... více informací »
Křeslo Life
9 290 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné křeslo Life nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů...

Pohodlné křeslo Life nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů látek či ekokůže (viz varianty produktu). Sedák křesla vyplňuje vysoce elastická pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Toto křeslo doporučujeme kombinovat především se sedacím nábytkem v designu kolekce Life (viz související produkty). Rozměry: – šířka 96 cm – hloubka 98 cm – výška 87-101 cm – výška sedu 47 cm – hloubka sedu 55 cm V případě, že máte zájem o jiný odstín či materiál čalounění, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, kde vám rádi naceníme soupravu dle vaší představy.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 96
Výška 87-101 Designový kus Křeslo Life máte možnost pořídit právě tu na našich stránkách zařazený v sekci sedací soupravy! Připravili jsme akční produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Křeslo Life od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 9 290 Kč.