Kuchyňská linka lesklá VISION

Šířka 260 cm. Kuchyňská linka bílá lesklá v kombinaci s dekorem dřeva dub lancelot. Celková šířka kuchyně je 260 cm. Kuchyně se skládá z osmi... více informací »
Kuchyňská linka  lesklá  VISION
Značka: Donna Shop
14 199 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 260 cm. Kuchyňská linka bílá lesklá v kombinaci s dekorem dřeva dub lancelot. Celková šířka kuchyně je 260 cm. Kuchyně se skládá z osmi...

Šířka 260 cm. Kuchyňská linka bílá lesklá v kombinaci s dekorem dřeva dub lancelot. Celková šířka kuchyně je 260 cm. Kuchyně se skládá z osmi samostatných kuchyňských skříněk s možností levého i pravého otevírání dvířek, součástí skříňka na dřez a vestavnou troubu. Interiér kuchyňských skříněk v bílé barvě, plastové úchytky. Součástí není pracovní deska, dřez ani baterie. Kuchyňskou pracovní desku si můžete v délce 260 cm objednat za příplatek.

Typ přímé
Materiál lamino
Barva bílá
Dekor dub lancelot
Dolní / horní řada 260 / 260 cm
Šířka 260 cm
Tento výjimečný produkt Kuchyňská linka lesklá VISION pořídíte právě nyní tady na webu v populární kategorii kuchyňské linky. Nyní koupíte akční produkty z této známé kategorie za super peníze! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od výrobce Donna Shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Donna Shop nabízí kvalitní sortiment.

Výjimečný a žádaný produkt Kuchyňská linka lesklá VISION originál od výrobce Donna Shop jednoduše najdete na našich stránkách za akční cenu! Nabídky již od 14 199 Kč.