Kuchyňská linka široká SCARLET

Šířka 180 cm. Malá kuchyňská linka o šířce 180 cm v barvě bordó. Kuchyňská linka složená z šesti skříněk, které můžete libovolně... více informací »
Kuchyňská linka  široká SCARLET
Značka: Donna Shop
8 819 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 180 cm. Malá kuchyňská linka o šířce 180 cm v barvě bordó. Kuchyňská linka složená z šesti skříněk, které můžete libovolně...

Šířka 180 cm. Malá kuchyňská linka o šířce 180 cm v barvě bordó. Kuchyňská linka složená z šesti skříněk, které můžete libovolně uspořádat s možností levého i pravého otevírání dvířek. Skříňky mají plastové úchytky. Součástí není pracovní deska, kterou si můžete v délce 180 cm přikoupit. Součástí nabídky nejsou ani kuchyňské spotřebiče, dřez a baterie.

 

Typ přímé
Materiál lamino
Barva červená;šedá
Dolní / horní řada 180 / 180 cm
Šířka 180 cm
Stav zboží při dodání v demontu Kvalitní a levný produkt Kuchyňská linka široká můžete získat pohodlně tu na našich stránkách v sekci kuchyňské linky! Mrkněte na skvělé zboží z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Tato značka Donna Shop dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Kuchyňská linka široká SCARLET od kvalitní značky Donna Shop snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. V akci od 8 819 Kč.