Kuchyňská sestava LINE WHITE 2,6m, bílý HG

Moderní kuchyň LINE nabízíme za zvýhodněnou cenu v nestárnoucím bílém provedení s extra vysokým leskem HG v kombinaci s... více informací »
Kuchyňská sestava LINE WHITE 2
17 103 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kuchyň LINE nabízíme za zvýhodněnou cenu v nestárnoucím bílém provedení s extra vysokým leskem HG v kombinaci s...

Moderní kuchyň LINE nabízíme za zvýhodněnou cenu v nestárnoucím bílém provedení s extra vysokým leskem HG v kombinaci s dezénem dub sonoma. Systém tichého dorazu zásuvek. Systém tichého zavírání dvířek. Dodáváme v demontu s pracovní deskou a dolní lištou. Spodní skříňky jsou dodávány s pracovní deskou (kromě skříňky D80ZL) a dolní lištou. Možnost dokoupit dřez viz související produkty. Další rozměry: tloušťka pracovní desky 38 mm, tloušťka materiálu 16 mm, tloušťka materiálu dvířka 18 mm. Poslední kusy za zvýhodněnou cenu. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino

Exkluzivní kousek Kuchyňská sestava LINE WHITE 2,6m, bílý HG od dodavatele s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. můžete získat právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena již od 17 103 Kč.