Lamelový rošt Portoflex HN P MEGA

Ručně polohovací rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90x200 cm. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Přístup do... více informací »
Lamelový rošt Portoflex HN P MEGA
12 843 Kč
Ověřit dostupnost
Ručně polohovací rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90x200 cm. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Přístup do...

Ručně polohovací rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90×200 cm. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Přístup do úložného prostoru je zepředu (od nožní části). Polohování je rozděleno na dvě části: H – hlava a N – nohy. Vyšší odolnost roštu zaručuje uložení pouzder nad bočnice (např. při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Rošt se snadněji polohuje díky úchytům z textilních popruhů, které jsou umístěny na obou koncích roštu. Díky posuvným objímkám si nastavíte tuhost ve střední části lůžka přesně podle vaší potřeby. Rošt se snadněji udržuje díky fóliované přední úpravě. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteři i při spánku na boku. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnice roštu. Natáčejí se a reagují po celé délce, ne jen v jeho středu. Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Tyto rošty se hodí ke všem typům pěnových a latexových matrací. Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – počet lamel 28 kusů – výška roštu 10 cm – nosnost 150 kg – záruka 5 let – český výrobek

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Tento velmi žádaný produkt Lamelový rošt Portoflex HN P MEGA jde získat rovnou tady na webu v populární rubrice rošty k matracím. Vyhledejte si ještě podobné výrobky z této oblíbené sekce z pohodlí domova.

Designový produkt Lamelový rošt Portoflex HN P MEGA od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit právě zde ve výprodejové akci! Cena již od 12 843 Kč.