Limetkový sedací vak BeanBag Lumin Chair

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i... více informací »
Limetkový sedací vak BeanBag Lumin Chair
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i...

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 75 cm Barva: limetková Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Barva limetková-Zelená
Nejprodávanější produkt můžete koupit aktuálně na našem webu v sekci sedací vaky! Vyhledejte si unikátní výrobky z této známé sekce za akční cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top zboží.

Tento velmi žádaný produkt Limetkový sedací vak BeanBag Lumin Chair od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách ve slevě. Nabídky již od 1 789 Kč.