Masivní botník B281

Masivní botník o výšce 115cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování... více informací »
Masivní botník  B281
4 200 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní botník o výšce 115cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování...

Masivní botník o výšce 115cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Kolekce ClassicTento skvělý výrobek Masivní botník B281 můžete koupit mimo jiné u nás umístěný v rubrice botníky! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za super peníze. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Vynikající produkt Masivní botník B281 od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás právě levně. Aktuálně v akci za 4 200 Kč.