Masivní botník B382

Masivní botník o výšce 98cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování... více informací »
Masivní botník  B382
4 200 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní botník o výšce 98cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování...

Masivní botník o výšce 98cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Kolekce Classic
Zlevněný produkt jde sehnat pohodlně tady a teď na našem webu v sekci botníky! Nyní najdete oblíbené produkty z této známé rubriky ve výhodné akci! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento vynikající kus Masivní botník B382 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete pořídit právě nyní opravdu výhodně! Akční ceny od 4 200 Kč.