Masivní dvoulůžková postel GRADO

Dvoulůžková postel Grado se schodkovitým čelem z masivu o síle 30mm (průběžná spárovka). Vybírat můžete ze 2 dekorů, buk... více informací »
Masivní dvoulůžková postel GRADO
22 286 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoulůžková postel Grado se schodkovitým čelem z masivu o síle 30mm (průběžná spárovka). Vybírat můžete ze 2 dekorů, buk...

Dvoulůžková postel Grado se schodkovitým čelem z masivu o síle 30mm (průběžná spárovka). Vybírat můžete ze 2 dekorů, buk nebo dub divoký s výraznou přírodní strukturou dřeva s ponechanými trhlinkami a suky (viz varianty produktu). Postel je povrchově upravena transparentním lakem, zdvojené přední nohy zajišťují vysokou stabilitu postele. Tloušťka lamina zabezpečuje stabilitu a pevnost konstrukce postele. Z postele s výškou boku 50,5 cm se vám bude pohodlně uléhat i vstávat. Výšku lehací plochy si můžete upravit díky nastavitelnému kování (4 polohy) s povrchovou úpravou proti korozi. Nejnižší pozice uložení roštu je 32 cm od země, nejvyšší 39,5 cm od země. Výška boku postele 50,5 cm. Postel dodáváme se střednicí a středovou nohou, v demontu, bez roštu a matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 180×200 cm
Materiál Masiv-Dřevo Designový produkt Masivní dvoulůžková postel GRADO máte možnost koupit nyní u nás v oblíbené sekci postele. Nyní můžete získat podobné produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělý sortiment

Nejprodávanější výrobek Masivní dvoulůžková postel GRADO od společnosti FORLIVING s.r.o. seženete u nás se slevou! Aktuálně v akci za 22 286 Kč.