Masivní jídelní stůl R-designwood 032

Masivní jídelní stůl R-designwood s černou kovovou podnoží díky svému industriálnímu designu bude ozdobou vaší domácnosti.... více informací »
Masivní jídelní stůl R-designwood 032
22 700 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní jídelní stůl R-designwood s černou kovovou podnoží díky svému industriálnímu designu bude ozdobou vaší domácnosti....

Masivní jídelní stůl R-designwood s černou kovovou podnoží díky svému industriálnímu designu bude ozdobou vaší domácnosti. Zajímavým detailem jsou dřevěné prvky na spodní části podnože. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože je zhotoven z masivního buku o síle 4 cm v odstínu tabák. Dodáváme v demontu. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu. Ideálně kombinujte s masivními lavicemi, viz související produkty. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 75
Materiál Masiv-Kov

Neodolatelný kus Masivní jídelní stůl R-designwood 032 od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. naleznete tady teď trvale výhodně. Nyní pořídíte jen za 22 700 Kč.