Masivní noční stolek Alba, P, bílý lak

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční... více informací »
Masivní noční stolek Alba
2 239 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční...

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční stolek v pravém provedení vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek Alba se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný pouze s postelí Alba. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Šířka 55 Velmi prodávaný produkt lze zakoupit mimo jiné u nás zařazený v rubrice noční stolky. Připravili jsme pro vás ostatní kousky ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje top výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Ve slevě tento kus Masivní noční stolek Alba, P, bílý lak originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady a teď v akci. Právě teď jen za 2 239 Kč.